Представители

Народни представители

Александър Симидчиев

Народен представител

Александър Симидчиев
Антоанета Цонева

Народен представител

Антоанета Цонева
Атанас Атанасов

Народен представител

Атанас Атанасов
Атанас Славов

Народен представител

Атанас Славов
Владислав Панев

Народен представител

Владислав Панев
Георги Ганев

Народен представител

PlaceholderThumbnail
Елисавета Белобрадова

Народен представител

Елисавета Белобрадова
Зорница Стратиева

Народен представител

Зорница Стратиева
Ивайло Мирчев

Народен представител

Ивайло Мирчев
Иван Димитров

Народен представител

Иван Димитров
Мартин Димитров

Народен представител

Мартин Димитров
Петър Маринов

Народен представител

Петър Маринов
Стоян Михалев

Народен представител

Стоян Михалев
Христо Иванов

Народен представител

Христо Иванов
Зарко Маринов

Народен представител

Зарко Маринов
Васил Зашкев

Народен представител

Васил Зашкев

Министри

Борислав Сандов

Министър на околната среда и водите

Борислав Сандов
Божидар Божанов

Министър на електронното управление

Божидар Божанов
Надежда Йорданова

Министър на правосъдието

Надежда Йорданова

Евродепутати

Радан Кънев

Евродепутат от ДБ

Радан Кънев

Столичен общински съвет

Борислав Игнатов

Общински съветник в СОС

Борислав Игнатов
Веселин Калановски

Общински съветник в СОС

Веселин Калановски
Марта Георгиева

Общински съветник в СОС

Марта Георгиева
Иво Божков

Общински съветник в СОС

Иво Божков
Михаил Паргов

Общински съветник в СОС

Михаил Паргов
Симеон Ставрев

Общински съветник в СОС

Симеон Ставрев
Яна Тодоранова

Общински съветник в СОС

Яна Тодоранова
Грети Стефанова

Общински съветник в СОС

Грети Стефанова
Борис Милчев

Общински съветник в СОС

Борис Милчев
Бойко Димитров

Общински съветник в СОС

Бойко Димитров

Районни кметове

Георги Пламенов Илиев

Кмет на район Слатина

Георги Пламенов Илиев
Константин Павлов

Кмет на район Лозенец

Константин Павлов
Трайчо Трайков

Кмет на район Средец

Трайчо Трайков
Димитър Божилов

Кмет на район Триадица

Димитър Божилов
Николай Александров

Кмет на район Оборище

Николай Александров
Ангел Стефанов

Кмет на район Овча купел

Ангел Стефанов
Петко Горанов

Кмет на район Студентски

Петко Горанов

Общински съвет Пловдив

Йордан Иванов

Общински съветник в Пловдив

Йордан Иванов
Веселина Александрова

Общински съветник в Пловдив

Веселина Александрова
Добромира Костова

Общински съветник в Пловдив

Добромира Костова
Веселка Христамян

Общински съветник в Пловдив

Веселка Христамян
Използваме бисквитки на нашия уебсайт, за да подобрим неговото представяне и вашето преживяване. Ако продължите, ще приемем, че сте съгласни с това. OK